Жарияланған күні: 28.04.2015 15:41
Өзгертілген күні: 15.05.2018 15:31

Нұрланбаев Ерлан Құмарбекұлы

1972 жылы 27 ақпанда Талдықорған облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров кентінде дүниеге келді.

         1988 жылы Алматы қаласындағы Республикалық физика-математикалық мектебін бітірген. 1993 жылы Қазақ мемлекеттік басқару академиясын экономист мамандығы бойынша тәмамдады, 2002 жылы «Қайнар» университетінде заңгер мамандығы бойынша екінші жоғары білімін алды.

Еңбек жолы:

  • Алматы қаласы бойынша Салық инспекциясының 1 категориясының маманы, салық инспекторы (09.1993- 01.1996жж.);
  • Фрунзе ауданы бойынша Салық инспекциясының бөлім басшысы (1996-1998жж.);
  • Жетісу ауданы бойынша Салық комитетінің сектор меңгерушісі  (06.1998-10.1998жж.);
  • Бостандық ауданы бойынша Салық комитетіннің салық аудиті бөлімінің басшысы (1998-2000жж.);
  • Бостандық ауданы бойынша Салық комитеті Төрағасының орынбасары (2000-2002жж.);
  • Турксиб ауданы бойынша Салық комитеті Төрағасының орынбасары (2002-2003жж.);
  • Алматы облысы бойынша Салық комитеті Төрағасының орынбасары (2003-2004жж.);
  • Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық комитетінің Төрағасы (2004-2008жж.);
  • Шығыс Қазақстан облысы Әкімінің орынбасары (2008-2009жж.);
  • «Адал-Құрылыс» ЖШС-нің директорының кеңесшісі (2009-2010жж.);
  • «Нұрсат» АҚ-ның әкімшілік директоры (2010-2011жж.);
  • ҚР ПМК мемлекеттік қызмет секторының меңгерушісі (11.2011-11.2011жж.);
  • Қарағанды облысы бойынша Салық департаменті басшысының орынбасары (2011-2014жж.);
  • Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті басшысының орынбасары (2014-2015жж.);
  • ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитетінің Салықтық бақылау департаментінің Директоры (2015-2017жж.);

2017 жылдың 27 қазанынан  бастап Алматы облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің басшысы.

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары

Мемлекеттік қызметте мінсіз еңбегі, Қазақстан Республикасы қаржы жүйесінің дамуына елеулі үлес қосқаны үшін  2007 жылы «Салық қызметінің үздігі»  және  2013 жылы «Қаржы қызметінің үздігі» атақтары  берілген;

2016 жылы ҚР Президентінің 2016 жылғы  29 қарашадағы  № 380 Қаулысымен «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл» медалімен  марапатталған.

 

 

 

Қармандаев Қайрат Сүлейменұлы

1971 жылы Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Ленин ауылында дүниеге келді.

1994 жылы В.И.Ленин атындағы Қазақ политехникалық институтын тау кен инженері-гидрогеолог мамандығы бойынша аяқтады, 1998 жылы Абай атындағы Алматы мемлекеттік университетінде қаржы және несие (салық ісі) мамандығын алды.

Еңбек жолы:

  • Алматы қаласы Мәскеу ауданы әкімі аппаратының бас маманы, Алматы қаласы (02.1994-07.1994);
  • Алматы қаласы Мәскеу ауданы бойынша салық комитетінің салық салу бөлімінің 2-ші дәрежелі маманы, мәжбүрлеп өндіріп алу бөлімінің  салық инспекторы, тексеру бөлімінің  салық инспекторы (1994-1997);
  • Алматы қаласы Медеу ауданы бойынша салық комитетінің жеке тұлғаларды  тексеру бөлімінің    салық инспекторы,  жеке тұлғаларды  тексеру бөлімінің   аға салық инспекторы, салық төлеушілермен жұмыс бөлімінің,  жеке тұлғалармен жұмыс секторының аға  салық инспекторы,  жеке тұлғаларды  тексеру бөлімінің   аға салық инспекторы, салық төлеушілермен жұмыс бөлімінің  жеке тұлғалармен жұмыс секторының бас  салық инспекторы (1997-1998);
  • Алматы қаласы Жетісу  ауданы бойынша салық комитетінің  салық аудит бөлімінің  заңды тұлғалардың салық аудиті секторының салық инспекторы, салық аудит бөлімінің  жеке тұлғалардың салық аудиті секторының меңгерушісі, салық аудит бөлімінің жеке тұлғалардың салық аудиті секторының бастығы, жеке тұлғалардың аудиті бөлімінің бастығы, жеке кәсіпкерлердің салық есептілігін қабылдау және өңдеу бөлімінің бастығы (1998-2006);
  • Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша салық комитетінің жеке тұлғалар  аудиті  бөлімінің бастығы (2006-2007);
  • Алматы қаласы бойынша салық комитетінің салық аудиті басқармасының жеке тұлғалар  аудиті  бөлімінің бастығы (06.2007-11.2007);
  • Алматы облысы Талғар ауданы бойынша салық басқармасы бастығының орынбасары (2007-2009);
  • Медеу ауданы бойынша салық басқармасы бастығының орынбасары (2009-2010);
  • Турксиб ауданы бойынша салық басқармасы бастығының орынбасары (04.2010-09.2010);
  • Медеу ауданы әкімі аппаратының  кәсіпкерлікті дамыту бөлімі  бастығының  м. а (03.2011-06.2011);
  • Алматы облысы Талғар ауданы бойынша салық басқармасы аудит бөлімінің бас маман - бас салық инспекторы (2011-2012);
  • Алматы облысы Талғар ауданы бойынша салық басқармасы бастығының орынбасары (01.2012-07.2012);
  • Алматы облысы Қапшағай қаласы бойынша салық басқармасының  басшысы (2012-2013);
  • Алматы облысы Іле ауданы бойынша салық басқармасының басшысы (2013-2014);
  • Алматы облысы бойынша салық департаменті басшысының орынбасары (04.2014-11.2014);
  • Алматы облысы Қарасай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы (2014-2015);
  • Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы (2015-2017);

2017 жылдың 11 тамызынан  Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті басшысының орынбасары.

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары

Мемлекеттік қызметте мінсіз еңбегі, Қазақстан Республикасы қаржы жүйесінің дамуына елеулі үлес қосқаны үшін  2013 жылы «Салық қызметінің үздігі»  және  «Қаржы қызметінің үздігі» атақтары  берілген;

 ҚР Президентінің 2016ж. 29.11 Қаулысымен «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл» медалімен  марапатталған.

 

Дынбаев Сырым Амангельдыұлы

Дынбаев Сырым Амангельдыұлы 1972 жылы 23 шілде күні Алматы облысы Балхаш ауданы Ақкүл ауылында дуниеге келді.

1995ж.  Қазақ ұлттық техникалық университетін таулы-инженер    мамандығы бойынша;

1999ж. Аль-Фараби Қазақ ұлттық университеті заңгер мамандағы бойынша аяқтады.

ЕҢБЕК ЖОЛЫ:

Алматы кеденнің «Бурундай» кедендік бекетінің инспекторы (12.07.1993-27.01.1994жж);

Алматы кеденнің экспорт-импорт операциялар бақылау бөлімнің инспекторы, аға инспекторы, бас инспекторы (27.01.1994-17.02.1996жж);

«Темир Жол – Терминал» кеденнің экспорт-импорт операциялар бақылау бөлімнің басшысының орынбасары (17.02.1996-06.01.1998жж);

«Темир Жол – Терминал» кеденнің экспорт-импорт операциялар бақылау бөлімнің басшысының м.а. (06.01.1998-08.04.1999жж);

Алматы қаласы бойынша бас кедендік басқармасының (әрі БКБ Алматы қаласы бойынша) кедендік энергетикалық бекетінің аға, бас инспекторы (08.04.1999-28.03.2001жж);

Алматы қаласы бойынша БКБ кедендік бақылау ұйымдастыру басқармасының транзиттік тауарлар жеткізу бақылау бөлімнің бас инспекторы (28.03.2001-19.04.2001жж);

Алматы қаласы бойынша БКБ контрабандамен және кедендік ережелердің бұзумен күресу басқармасының бас инспекторы-кинолог (19.04.2001-15.05.2001жж);

Алматы қаласы бойынша КБК өкіметіне жіберілді (15.05.2001-24.07.2001жж);

Алматы қаласы бойынша КБК кедендік инспектірлендіру және пост-кедендік бақылау бөлімінің инспекторы (24.07.2001-31.01.2002жж);

Алматы қаласы бойынша КБК энергетикалық кеден бекетінің басшысы (31.01.2002-16.01.2003жж);

Алматы қаласы бойынша кедендік басқармасының «Темир Жол – кедендік рәсімдеу орталығы» кеден бекетінің басшысы (16.01.2003-16.06.2003жж);

«Коргас» кеденнің басшысының орынбасары (16.06.2003-27.01.2005жж);

«Қалжат» кеден бекетінің басшысы (27.01.2005-25.112006жж);

ҚР ҚМ КБК Жамбыл облысы бойынша кедендік бақылау департаменті кедендік бақылау ұйымдастыру басқармасының басшысы (25.11.2006-11.02.2008жж);

КБК «Транспорт және коммуникация министрлігі», Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекция  басшысының орынбасары (11.08.2008- 07.08.2009жж);

Алматы облысы және Алматы қаласы бойынша Талдықорған қаласындағы «Жетісу» өңіраралық көліктік бақылау инспекциясының теміржол көлігіндегі бақылау бөлімінің бас маманы (07.08.2009-05.01.2010жж);

Нұр Отан» халық-демократиялық партиясының шаруашылық істер басқармасы басшысының орынбасары (05.01.2010 -30.06.2011жж);

ҚР ҚМ КБК Алматы облысы және Алматы қаласы бойынша кедендік бақылау департаментінің басшысының орынбасары (30.06.2011-08.09.2011жж);

ҚР ҚМ КБК Алматы қаласы және Алматы облысы кедендік бақылау департаментінің басшысының орынбасарының уақытшы м.а.( 08.09.2011-11.03.2012жж);

ҚР ҚМ КБК Алматы облысы бойынша кедендік бақылау департаментінің басшысы (11.03.2012-09.07.2012жж);

ҚР ҚМ КБК Алматы қаласы бойынша кедендік бақылау департаменті басшысының орынбасары (16.08.2012-27.11.2013жж);

ҚР ҚМ КБК Манғыстау облысы бойынша кедендік бақылау департаменті басшысының м.а. ( 21.11.2013-04.11.2014жж);

Қазақстан Республикасы Қаржы Министірлігі мемлекеттік кірістер Комитеті Алматы қаласы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің басшысының орынбасары (04.11.2014-26.04.2018жж);

Алматы облысы бойынша мемлееттік кірістер Департамент басшысының орынбасары (26.04.2018ж. бүгінгі күнге дейін).

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары:

04.08.2016ж. «Мемлекеттік кірістер органдарының үздігі» төсбелгісі;

          29.11.2016ж. «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 25 жыл» мерекелік медалі 

 

Ракишев Рүстем Галимжанұлы

Ракишев Рүстем Галимжанұлы 1972 жылы 19 қаңтарда Целиноград қаласында дүниеге келді.

Ұлты: қазақ.

Білімі: жоғары.

1994 жылы Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетін заңгер мамандығы бойынша аяқтады.  

2003 жылы Т. Рыскулов атындағы Қазақ экономикалық университетін – экономист мамандығы бойынша аяқтады.

Еңбек жолы:

1995 жылдың наурыз айынан – Алматы қаласының Советский ауданының Прокуратурасының прокурор көмекшісі

1996 жылдың наурыз айынан – Алматы қаласының ІІБ қызмет атқарды

1999 жылдың наурыз айынан - Кеңесші, Жоғарғы сот кеңесшісі

2000 жылдың қараша айынан - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттық әкімшілендіру комитетінің ақпарат және халықаралық құқықтық ынтымақтастық бөлім басшысының м.а.  

2001 жылдың қаңтар айынан – ҚР Бас прокурорының аға көмекшісі

2002 жылдың наурыз айынан-Алматы қаласының Алмалы ауданының  прокуроры

2002 жылдың шілде айынан – Астана қаласының Алматы ауданының прокуроры

2006 жылдың қаңтар айынан – Ақмола облысының Степногорск қаласының прокуроры

2006 жылдың шілде айынан – Алматы облысының Қапшағай қаласының прокуроры

2007 жылдың ақпан айынан - Алматы қаласының Жетісу ауданының прокуроры

2009 жылдың қыркүйек айынан – Ақмола облысының Әділет Департаментінің басшысы

2011 жылдың қыркүйек айынан – Алматы қаласының Ауэзов ауданының прокуроры

2012 жылдың тамыз айынан – Орынбасар, Алматы облысының және Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес Департаментінің (қаржы полициясы) бірінші орынбасары (тергеу сұрақтары бойынша)

2014 жылдың қаңтар айынан – Қазақстан Республикасы экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің  (қаржы полициясы) Тергеу департамент басшысының орынбасары

2014 жылдың маусым айынан – Солтүстік Қазақстан облысының Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес Департаментінің  (қаржы полициясы) басшысы

2014 жылдың қараша айының 4-нен – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің басшы орынбасарының м.а.

2017 жылдың шілде айынана - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің орынбасары.

Ракишев Рүстем Галимжанұлы 2 дәрежелі «Прокуратура озаты» төс белгісімен, поокуратура мен қаржы полициясының 4 ведомстволық медалімен марапатталған.

Отбасы жағдайы: үйленген, 3 бала тәрбиелейді.